Agent celny z j. niemieckim
Miejsce pracy:
Kraków
Obszar:
Administracja
Doświadczenie:
Brak doświadczenia
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Oferta ważna do:
2023-01-15
Główne zadania
  • Sporządzanie dokumentacji dot. przesyłek na podstawie podanych spisów
  • Weryfikacja poprawności oraz kompletności przygotowanych dokumentów
  • Kontakt z klientem w celu doprecyzowania informacji (mailowy oraz telefoniczny)
Oferujemy
  • Pracę ne pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do obiadów w trakcie pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę multisport
  • Karty podarunkowe
Warunki zatrudnienia

Warunki zatrudnienia:

Poszukujemy osób

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2+/C1
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Gotowość do pracy 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku
  • Gotowość do pracy w soboty (1 lub 2 soboty pracujące w miesiącu)
  • Gotowość do pracy 8 godzin dziennie między g. 7:00 a 18:00 (praca zmianowa)
  • Gotowość do pracy w święta
  • Miejsce zamieszkania w Krakowie (lub możliwość dojazdu do Krakowa)
Klauzula poufności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wymagania

Minimalne:

Lista pracodawców