Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Oferta ważna do:
2024-07-06
Główne zadania
  • Realizacja polskiej podstawy programowej oraz prowadzenie dokumentacji nauczania.
  • Planowanie, przygotowywanie i tworzenie scenariuszy lekcji oraz materiałów. instruktażowych zgodnie z programem i metodologią nauczania Maple Bear.
  • realizacja programu Maple Bear
  • Zapewnianie bezpieczeństwa uczniom podczas zajęć organizowanych prze placówkę.
  • Obserwowanie i ocenianie postępów uczniów oraz wykorzystywanie tych informacji do kierowania strategiami nauczania.
  • Prowadzenie dokładnej i pełnej dokumentacji postępów i rozwoju uczniów.
  • Przygotowywanie raportów o uczniach i regularne informowanie rodziców o postępach w nauce.
  • Ścisła współpraca z rodzicami.
  • Uczestnictwo i pomoc w aktywnościach i spotkaniach szkolnych.
  • Prowadzenie zajęć pozalekcyjnych oraz opieka nad uczniami w świetlicy szkolnej zgodnie z ustalonym grafikiem
  • Udział w doskonaleniu zawodowym
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • Bonus roczny
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Ekscytującą możliwość pracy w kreatywnym i innowacyjnym środowisku edukacyjnym z wykorzystaniem jednej z najlepszych metod nauczania na świecie.
  • Bieżące wsparcie Twojego rozwoju zawodowego
Warunki zatrudnienia

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę

Poszukujemy osób

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe pedagogiczne - dyplom ukończenia studiów pedagogicznych (magisterskich) ze specjalizacją w zakresie edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej - warunek konieczny
  • Doskonała znajomość języka angielskiego - poziom minimum B2 - warunek konieczny
  • Pasja do nauczania i uczenia się.
  • Zainteresowanie innowacjami w zakresie pedagogiki.
  • Skuteczne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
Klauzula poufności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Lista pracodawców