Nabór do edycji programu praktyk studenckich "Need Help - potrzebujesz pomocy?"

Szanowni Studenci i Studentki,

Kraków Airport uruchomiło nabór do kolejnej edycji wakacyjnych praktyk studenckich „Need Help – potrzebujesz pomocy?”. Praktyki są płatne i będą realizowane w trzech turach.

Wolontariat Wakacyjny i Praktyki DPD - Żmiąca 2024

Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacja Ruperta Mayera organizuje wakacyjne dwunastodniowe turnusy w lipcu dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych (domów dziecka), rodzin zastępczych oraz rodzin w kryzysie. Poszukujemy wolontariuszy, którzy chcieliby podjąć się opieki nad dziećmi. W ramach wyjazdu istnieje również możliwość odbycia praktyk studenckich.

Mar

21. edycja Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu. Ruszają płatne staże dla studentów.

Od 1 marca studenci i absolwenci mogą zgłaszać się na staże w ramach 21. edycji Programu Kariera organizowanego przez Polską Radę Biznesu. W tym roku ponad 50 firm z całej Polsce oferuje blisko 120 staży w kilkunastu różnych branżach i miastach.

Projekt „Kwalifikacje-kompetencje-doświadczenie. Absolwencki start do kariery”

Fundacja Sustinae już prawie 10 lat zajmuje się aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnością - ale nie tylko

Prowadzi warsztaty, dofinansowuje lub w pełni pokrywa koszty szkoleń i kursów zawodowych, prowadzimy doradztwo zawodowe i pośrednictwo pracy ale przede wszystkim organizujemy staże w wielu województwach.

Główną siedzibą jest Kraków ale działa również w Warszawie i całym województwie Mazowieckim.

Szkolenia dla studentów i absolwentów psychologii i medycyny - PŁATNE

Centrum Terapii Synteza oraz Centrum Terapii Kontinuum organizuje warsztaty online dla studentów i absolwentów psychologii i medycyny prowadzone przez specjalistów-praktyków.

W ramach aktualnego Cyklu od stycznia do maja 2024 r. odbędzie się 6 warsztatów.

Praktyki studenckie

Wydział Spraw Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego zaprasza do współpracy w zakresie możliwości odbycia praktyk studenckich i rozwoju zawodowego.