Strefa PMI - bezpłatna nauka pisania artykułów dla studentów

Redakcja kwartalnika Strefa PMI (https://strefapmi.pl) zaprasza studentów zainteresowanych zdobyciem ciekawego doświadczenia i napisania własnego artykułu/ów na łamach naszego czasopisma. Strefa PMI jest uznanym w środowisku project managementowym kwartalnikiem o tematyce związanej z zarządzaniem projektami, procesami i kompetencjami miękkimi kierowników i zespołów projektowych, tworzonym i wydawanym przez praktyków i pasjonatów zarządzania projektami.

Projekt unijny "Wróć z POWERem!" dla osób powracających z zagranicy

WUP Kraków realizuje projekt Wróć z POWERem! dla osób w wieku 18-29 lat, które powróciły z zagranicy lub zamierzają powrócić do Małopolski.

W projekcie tym można skorzystać z pomocy doradcy zawodowego i osobistego konsultanta, który pomoże w znalezieniu bezpłatnych kursów i szkoleń, dofinansowania lub dotacji na założenie działalności gospodarczej.

Katedra Psychologii i Dydaktyki Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie konkurs na stanowisko Asystenta

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zostały zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej.

Zapraszamy studentów do udziału w VI edycji konkursu SCEA

Zapraszamy studentów do udziału w VI edycji konkursu Stena Circular Economy Award, który wystartuje 9 stycznia 2023 roku. Konkurs jest inicjatywą firmy Stena Recycling i pierwszym konkursem w Polsce dla studentów i firm dotyczącym gospodarki obiegu zamkniętego.
Celem konkursu jest edukacja i promowanie wiedzy nt. gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ) oraz aktywizacja firm i jednostek naukowych do stosowania dobrych praktyk w tym zakresie, a także promowanie rozwiązań przedstawionych przez studentów.

Spotkanie z pracodawcą Centrum Rozwoju Dziecka

Spotkanie z pracodawcą Centrum Rozwoju Dziecka sp. z o.o. z możliwością odbycia wizyty studyjnej w przedszkolu/żłobku.

5 rad dotyczących mowy ciała, które pomogą Ci zdobyć wymarzoną pracę

Ciało mówi o nas więcej niż nam się wydaje. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej to co mówisz jest nie mniej ważne niż to, w jaki sposób mówisz i jakie ruchy wykonujesz. Słowa, które wypowiadamy są tylko niewielką częścią tego, co przekazujemy drugiej osobie.

Programujesz? Weź udział w jesiennej edycji międzynarodowego konkursu Proggy-Buggy!

W imieniu firmy DataArt mam przyjemność przesłać zaproszenie do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Programowania Proggy-Buggy. Konkurs odbędzie się 12 listopada 2022 roku w formie online.

Obecność w mediach społecznościowych a poszukiwanie pracy

Czy na pewno zdajesz sobie sprawę, jak bardzo Twój wizerunek w Internecie i mediach społecznościowych wpływa na znalezienie pracy? Social Media są obecnie źródłem informacji o każdym z nas nie tylko dla bliższych lub dalszych znajomych, ale także dla pracodawców.

Praca po studiach lub w trakcie – jak szybko znaleźć?

Doświadczenie zawodowe to jedna z najwyżej cenionych na rynku pracy cech kandydatów, znacząco zwiększająca szansę na zatrudnienie. Podjęcie pierwszej pracy dla studenta lub absolwenta – gdy tego doświadczenia jeszcze brak – nierzadko wydaje się młodym ludziom bardzo trudnym zadaniem. Pojawiają się różnego rodzaju obawy: jak napisać CV do pierwszej pracy, co mówić na rozmowie kwalifikacyjnej, jaką podpisać umowę, czy aktywność zawodowa nie odciąga od zajęć na uczelni itp.