stażysta/praktykant
Oferta ważna do:
2024-06-19
Główne zadania

Staż dedykowany jest przede wszystkim dla studentów ostatnich lat psychologii i pedagogiki ze względu na praktyczny charakter stażu. Od praktykantów oczekujemy zaangażowania i zachowania zasad etyki zawodowej.

Oferujemy
  • Uzyskasz certyfikat ukończenia stażu klinicznego renomowanej Kliniki PsychoMedic.pl, co ułatwi Ci rozpoczęcie 4-letniego kursu psychoterapeutycznego.
  • Poszerzysz swój warsztat umiejętności w zakresie pomocy psychologicznej i psychoterapii osób dorosłych/psychoterapii dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi pod okiem doświadczonego psychologa/psychoterapeuty klinicysty.
  • Możesz łączyć dotychczasową pracę zawodową z nabywaniem doświadczenia w pracy terapeutycznej
  • Rozpoznasz swoje zasoby i ograniczenia do pracy w roli psychoterapeuty, co ułatwi Ci decyzję, czy to faktycznie zawód dla Ciebie.
  • Zaliczysz obowiązkowe praktyki studenckie na Twojej uczelni – podbijamy karty praktyk.
  • Weźmiesz udział w pracy w fotelu terapeuta-pacjent,
  • Absolwenci stażu są mile widziani jako potencjalni specjaliści kliniki PsychoMedic.pl
Warunki zatrudnienia

umowa

Poszukujemy osób

Oczekiwania:

Do udziały w stażu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane, a w szczególności studentów ostatnich lat psychologii i pedagogiki.

Klauzula poufności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Minimalne:

Każdy może wziąć udział w rekrutacji na staż.

Lista pracodawców