Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Miejsce pracy:
Zielonki ul. Na Popielówkę 100 (północny Kraków)
Obszar:
Edukacja/szkolnictwo
Doświadczenie:
Brak doświadczenia
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Oferta ważna do:
2024-07-10
Główne zadania
  • planowanie i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych,

  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji,

  • współpraca ze specjalistami oraz z rodzicami,

  • prowadzenie obserwacji pedagogicznych.

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę na cały etat,

  • pracę w młodym, ambitnym zespole w placówce bardzo cenionej przez rodziców,

  • pracę w miłej, życzliwej atmosferze,

  • elastyczne godziny pracy,

  • 7 godzin dziennie z grupą,

  • komfortowe warunki pracy w nowym budynku przedszkola,

  •  atrakcyjne wynagrodzenie od 6 600 zł brutto,

  • gwarantowana roczna premia i dodatek na dojazd do pracy,

  • możliwość wzięcia udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,

  • możliwość realizowania kolejnych etapów awansu zawodowego,

  • możliwość realizowania własnych pomysłów w procesie edukacyjno-wychowawczym oraz prowadzenia zajęć dodatkowych zgodnie z wykształceniem kierunkowym.

Warunki zatrudnienia

Warunki zatrudnienia:

Poszukujemy osób
  • kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w przedszkolu - pedagogika przedszkolna (studia ukończone lub w trakcie studiów - III, IV, V rok)

Klauzula poufności
Wymagania
  • kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w przedszkolu - pedagogika przedszkolna (studia ukończone lub w trakcie studiów - III, IV, V rok),

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • pasja do pracy z dziećmi.

Lista pracodawców