Stażysta
Staż
Oferta ważna do:
2024-06-18

Rozpoczynamy rekrutację do projektu „Staże drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy IV”.

Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Już dziś serdecznie zapraszamy Was do udziału!

W ramach projektu oferujemy płatny staż dla Osób z niepełnosprawnościami.

•   Chcesz znaleźć ciekawą pracę?
  •   Nie wiesz, jak zabrać się do jej skutecznego szukania?
  •   Chcesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje?
  •   Potrzebujesz nauczyć się czegoś, czego wymagają pracodawcy?
  •   Chcesz spróbować swoich sił w pracy podczas stażu i zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe?
  •   Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Nie bądź bierny! Skorzystaj, zwiększ wiedzę i kompetencje, zdobądź doświadczenie podczas stażu, wejdź na rynek pracy.

Liczba miejsc jest bardzo ograniczona.
Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Okres realizacji Projektu: 01.04.2024 r. – 31.03.2025 r.
Projekt jest realizowany przez Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego.

Czemu służy Projekt?

Projekt służy:

• zapewnieniu kompleksowego wsparcia dla osób niepełnosprawnych, mającego na celu ich skuteczne wejście na rynek pracy,
  • udostępnieniu grupowych i indywidualnych zajęć, rozwijających kompetencje zawodowe i społeczne, w tym szkoleń zawodowych z rynku komercyjnego,
  • zdobycie doświadczenia w miejscu pracy dzięki trzymiesięcznemu, płatnemu stażowi.

Z czego możesz skorzystać w ramach projektu?

W ramach projektu możesz skorzystać z:

• indywidualnego wsparcia coacha, pomagającego ukierunkować i zoptymalizować wysiłki, zmierzające do znalezienia i podjęcia pracy,
  • indywidualnych i grupowych konsultacji z zakresu doradztwa zawodowego, prawa dot. niepełnosprawności, pracy, możliwości uzyskania dofinansowania do wynagrodzenia i innych,
  • warsztatów umiejętności miękkich i twardych,
  • pomocy asystenta wspierającego podczas uczestnictwa w Projekcie,
  • specjalistycznych kursów zawodowych z otwartego rynku (komercyjnych), dopasowanych do indywidualnych potrzeb,
  • trzymiesięcznego, płatnego stażu, realizowanego przede wszystkim w jednostkach administracji publicznej.

Jakie są warunki uczestnictwa w projekcie?

Wymagania:

• motywacja do nauki i znalezienia w przyszłości ciekawej pracy,
  • brak zatrudnienia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej – w dniu przystąpienia do Projektu,
  • wiek aktywności zawodowej,
  • posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
  • przejście procesu rekrutacji do Projektu.

Projekt realizowany jest przez krakowskie i warszawskie biuro Fundacji.

Aby wziąć udział w projekcie prosimy przesyłać swoje zgłoszenia razem z CV na adres:

Osoby z terenu województwa małopolskiego:

• Jagoda Szybiak jagoda.szybiak@firr.org.pl

Klauzula poufności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Lista pracodawców